Życzenia Ojca Rektora

Kochani,

po raz kolejny przeżywamy Święta Bożego Narodzenia. Jako ludzie wiary, pragniemy z Maryją i Józefem pochylić się nad betlejemskim żłobem i kontemplować Miłość jaką jest nowonarodzony Jezus.

Dzieląc się z Wami tą prawdą, że Jezus jest obecny pośród nas, jako Wspólnota Wyższego Seminarium Franciszkanów pragniemy złożyć każdemu z Was z serca płynące życzenia.

Niech radość z faktu, że Słowo stało się Ciałem ogarnia każdego z Was. Niech Boże Narodzenie nie ogranicza się do jednego dnia w roku. Narodzenie Jezusa niech dokonuje się w Waszych sercach każdego dnia na nowo.

Składając życzenia – pragnę podziękować Wam za wsparcie duchowe. Za Wasze modlitwy w intencji naszej Wspólnoty seminaryjnej. Składam z serca płynące „Bóg zapłać” za wszelkie przejawy życzliwości, za wsparcie materialne. Dziękuję za ofiary złożone na utrzymanie naszej Wspólnoty. Jako Wspólnota seminaryjna pamiętamy o Was w naszych modlitwach. W każdą pierwszą niedzielę miesiąca, w Waszej intencji, o godz. 800, w naszym łagiewnickim Sanktuarium sprawujemy Mszę Świętą.

Z darem modlitwy i franciszkańskim pozdrowieniem „Pokój i Dobro”
o. Piotr Matuszak
rektor