Katolik szuka żony

Czy ja w ogóle zdążę odpocząć w te wakacje? Papież do mnie przyjedzie, do Częstochowy idę z rewizytą, a i jeszcze koniecznie muszę pojawić się w Niepokalanowie na Max Festiwalu. O czym to w tym roku?

O Max Festiwalu czytamy: „Max Festiwal jest spotkaniem rekolekcyjnym, przyjeżdżając możesz więc oczekiwać owoców właściwych dla rekolekcji. Całość zorganizowana jest w duchu franciszkańskim i duchu św. Maksymiliana. W praktyce oznacza to dużo prostej i głębokiej radości, doświadczenie pokoju, który głosił św. Franciszek, wiele okazji do czynienia dobra, oraz prawdziwe cuda, których gwarancją jest Maryja Niepokalana.”

Z autopsji muszę przyznać – wszystko prawda.;)

To spotkanie przez ostatnie siedem lat organizowane jest w kluczu Sakramentów Kościoła. W tym roku (od 22 do 26 sierpnia) wspólnie pochylimy się nad wartością i powołaniem Sakramentu Małżeństwa. Serdecznie zapraszamy wszystkich tych, którzy mają zamiar kiedykolwiek przyjąć ten Sakrament i tych, którzy jeszcze nad tym się nie zastanawiali. Dowiemy się nieco o nim od tych, którzy już nim żyją, będziemy się modlić za narzeczonych i małżonków. Poza tym takie spotkanie radosnych chrześcijan jest też dobrą przestrzenią do zawierania przyjaźni, które mogą kiedyś skończyć się miłością sakramentalną. 🙂

Gdzie lepiej wypocznę w te wakacje, jak nie na modlitwie, wśród przyjaciół i w domu Mamy? Na koniec wakacji zapraszamy do nas, do franciszkanów, do Niepokalanowa. Więcej informacji:

www.facebook.com/MaxFestiwal