FRS wydaje płytę

Powstały w niezwykłych okolicznościach i bardzo spontanicznie projekt ewangelizacji poprzez rap doczeka się swojej płyty!

Pozytywny odbiór takiego sposobu głoszenia Dobrej Nowiny oraz duże zainteresowanie studyjną wersją nagrań zamieszczonych na YouTube zachęcił braci z FRS, po błogosławieństwie ze strony przełożonych, do uwiecznienia stworzonych dotychczas kawałków.

Od razu po zakończeniu sesji egzaminacyjnej bracia tworzący FRS: Michał, Wiktor i Grzegorz wraz z pomocą braci Kamila i Pawła oraz dwóch dziewczyn z naszych franciszkańskich duszpasterstw weszli do studia naszego seminaryjnego zespołu Pokój i Dobro. Obecnie czekamy na zmiksowanie  i mastering nagranego materiału.

Płyta ma być przede wszystkim narzędziem ewangelizacyjnym, dlatego będzie rozprowadzana za darmo, wszędzie gdziekolwiek Bracia się udadzą. Szczególnie zaś w ośrodkach wychowawczych i w ramach seminaryjnych duszpasterstw. Koszty wydania takiego albumu nie są jednak małe, dlatego została utworzona zbiórka pieniędzy na ten cel. Będziemy wdzięczni za każde wsparcie!

Za wszystko to, co już do tej pory otrzymaliśmy od każdego i każdej z Was dziękujemy z całego serca. Za każdą wzniesioną modlitwą za nas i tych, do których dociera FRS, za każde wsparcie, dobre słowo, uwagi, rady. Ogarniamy Was wszystkich naszą modlitwą i nieustannie o nią prosimy!

I zapraszamy do subskrybcji nowego kanału FRS gdzie od teraz będą pojawiać się wszystkie nowe materiały! 🙂

Kilka słów całym projekcie znajdziecie tutaj: FRS – FranciszkańskiRapSession